Capo di capi Clare Longrigg het leven van de machtigste maffiabaas Bernardo Provezano

De definitieve biografie van s werelds machtigste maffiabaas. Clare Longrigg schetst het portret van een geheimzinnige, raadselachtige en enorm machtige man die jarenlang de maffia met harde hand leidde en de Italiaanse samenleving in zijn greep hield. Op 11 april 2006 viel de Italiaanse politie een klein herdershutje binnen in de buurt van het Siciliaanse plaatsje Corleone en sloeg eindelijk de maffia baas Bernardo Provenzano in de boeien. Deze baas van Cosa Nostra, een van de machtigste criminele organisaties ter wereld, was al drieënveertig jaar voortvluchtig. Vaak gingen er geruchten dat hij ziek of zelfs dood zou zijn. Terwijl hij op de vlucht was, werd hij niet alleen vader van twee zoons, maar ging hij ook door met zijn criminele werk. Er werd gezegd dat hij niet slim genoeg was om een leider te zijn, maar Provenzano was de man die de maffia uit het slop haalde en haar de macht terugbezorgde na het rampzalige functioneren van zijn voorganger, Totó Riina. Capo di capi is een fascinerende biografie voor de liefhebbers van Thomas L. Friedman en Thomas Repetto.
Let op! Van dit boek is maar 1 tweedehands exemplaar beschikbaar!
Voorraad:
Tweedehands
Verkrijgbaar in
Broekhuis Enschede
Prijs:
€ 9,95
Voorraad:
Levertijd:

Reserveren en afhalen

Levertijd 2 tot 4 werkdagen

Winkelvoorraad

Het kan zijn dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de actuele voorraad afwijkt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend!

Levertijd

U kunt uw bestelling online plaatsen en betalen, bij het afrekenen kunt u ervoor kiezen om het boek in de gewenste winkel op te halen op dat moment vervallen ook de verzendkosten Indien u kiest voor afhalen in een filiaal, zal uw bestelling meestal op korte termijn, soms zelfs direct, voor u klaarliggen. Wij nemen in alle gevallen contact met u op wanneer het artikel afgehaald kan worden. De bezorgtijd van Nederlandse titels en tweedehands bedraagt gemiddeld 1-2 werkdagen. De bezorgtijd van anderstalige boeken bedraagt gemiddeld 2-5 werkdagen. De bezorgtijd van boeken die geïmporteerd worden is verschillend, gemiddeld 5-10 werkdagen. U krijgt bericht wanneer het levermoment bekend is.

.
pro-mbooks1 : broekhuis