Just Silences CONSTABLE, Marianne The Limits and Possibilities of Modern Law

Grounding the author's claims about modern law in rhetorical analyses of US law and legal texts and locating those claims within the tradition of Nietzsche, Heidegger, and Foucault, this book asks what we are to make of silences in modern law and justice.
Voorraad:
Nieuw
Verkrijgbaar in
Webshop
Prijs:
€ 42,50
Voorraad:
Levertijd:

Afwijkende levertijd: 23 tot 25 Dagen.

Winkelvoorraad

Het kan zijn dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de actuele voorraad afwijkt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Reserveren

Nieuwe boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering in de winkel ophalen. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'

.
pro-mbooks1 : broekhuis