Gek met geld over financiële psychologie
In Gek met geld beschrijft Jaap van Ginneken de belangrijkste inzichten uit de financiële psychologie en breinwetenschap. Dat doet hij aan de hand van alledaagse geldhandelingen zoals geven en nemen, gokken en verzekeren, sparen en lenen, kopen en beleggen.
Hij wijst in dit boek op de vele manieren waarop we steeds weer de fout in gaan met geld: door illusies, denkfouten, simplificaties, emoties enzovoort. Zo heb je de prijs van dit boek alweer snel terugverdiend.
Levertijd 1-2 dagen
Levertijd 2 tot 4 dagen
Reserveren en ophalen
Levertijd 2 tot 4 dagen
Reserveren en ophalen
Winkelvoorraad
Het kan zijn dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de actuele voorraad afwijkt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Reserveren
Nieuwe boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering in de winkel ophalen. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'