After the Party JEWELL, Lisa

The latest novel from the author of }Ralph's Party{ and }The Truth About Melody Browne{. Perfect for fans of David Nicholls, Joanna Trollope and Marian Keyes. Jewell is a consistent bestseller, and has sold more than 1.5 million books in the UK and Commonwealth. 'Pretty damn good.' }Time Out
Voorraad:
Nieuw
Verkrijgbaar in
Webshop
Prijs:
€ 14,95
Voorraad:
Levertijd:

Tijdelijk niet leverbaar

Winkelvoorraad

Het kan zijn dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de actuele voorraad afwijkt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Reserveren

Nieuwe boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering in de winkel ophalen. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'

.
MINDBUSZEUS2 : broekhuis