Meet&greet thrillerauteur Corine Böhmers op 25 maart in Hengelo
zaterdag 25 maart 2023 10:49
Op zaterdag 25 maart van 14:00 uur tot 15:00 uur is er een meet&greet met de Hengelose schrijver Corine Böhmers bij boekhandel Broekhuis in Hengelo. Hier zal ze haar nieuwste literaire thriller "Omkering" presenteren en boeken signeren.
Omkering gaat over verbinding, liefde, verlies en rouw én het gevaar van gedachteloze navolging. De lezer ervaart zo de actualiteit van het gedachtegoed van filosoof Hannah Arendt. Dat alles met muziek als Leitmotiv (een omkering bestaat ook als muziekakkoord) en schilderkunst als omlijsting.
Omkering neemt je mee naar een futuristische belevingswereld tegen de achtergrond van het historische nazi-bouwproject Prora op het Noord-Duitse schiereiland Rügen. Een hightech omgeving zonder privacy, een plek vanwaar niemand ooit kan vertrekken.
Eerder verscheen van Böhmers de literaure thriller Wisselveld. Ook verschenen van haar korte verhalen in het motorboek Motorrrraria en de verhalenbundel Palmares.
Zaterdag 25 maart| 14.00 - 15.00 uur
Boekhandel Broekhuis Hengelo
Wemenstraat 45
Toegang gratis
Aanmelden niet nodig