Boekentips week 29

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 29

Alle Boekentips uit het verhaal van week 29 op een rijtje. Klik op meer informatie!

Great Circle: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=shipstead-maggie/great-circle--9780857526809/

One Hundred Years Of Solitude: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=marquez-gabriel-garcia/one-hundred-years-of-solitude--9780241968581/

Layla: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=hoover-colleen/layla--9781542000178/

Why Is Nobody Laughing?: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=rahman-yasmin/why-is-nobody-laughing---9781471411342/

It Happened One Summer: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=bailey-tessa/it-happened-one-summer--9780063045651/

Something Wilder: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=lauren-christina/something-wilder--9780349433622/

Things We Never Got Over: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=score-lucy/things-we-never-got-over--9781945631832/

Het omgekeerde van altijd: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=justin-a-reynolds/het-omgekeerde-van-altijd--9789402702842/

Anna K.: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jenny-lee/anna-k---9789048848720/

Twisted Series: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/zoek?a=Ana%20Huang

It Ends With Us: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=colleen-hoover/it-ends-with-us--9789020550412/

The Seven Husbands of Evelyn Hugo: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=taylor-jenkins-reid/the-seven-husbands-of-evelyn-hugo--9781398515697/

Beautiful World, Where Are You: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=sally-rooney/beautiful-world-where-are-you--9780571365449/

Malibu Rising: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jenkins-reid-taylor/malibu-rising--9781529157147/

Pinguin Clothbound Series: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/zoek?q=pinguin+clothbound&b=

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis