Boekentips week 35

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 35

Alle Boekentips uit het verhaal van week 35 op een rijtje. Klik op 'meer informatie'!

No One Is Talking About This: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=patricia-lockwood-lockwood/no-one-is-talking-about-this--9781526633835

 

The Candy House: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jennifer-egan/the-candy-house--9781668000441

 

Alles Wat Je Lief Is: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=nicola-yoon/alles-wat-je-lief-is--9789041714312

 

Dansen Voor Beginners: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=nicola-yoon/dansen-voor-beginners--9789045126395

 

Daisy Jones & The Six: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jenkins-reid-taylor/daisy-jones-and-the-six--9781787462144

 

One True Loves: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=reid-taylor-jenkins/one-true-loves--9781398516687

 

Neon Goden: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=katee-robert/neon-goden--9789021463285

 

Stranddagboek: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=emily-henry/stranddagboek--9789044364248

 

Tiny Pretty Things: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=dhonielle-clayton-sona-charaipotra/tiny-pretty-things--9780008390440

 

The Inheritance Games: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jennifer-lynn-barnes/-01-the-inheritance-games--9780759555402

 

The Society For Soulless Girls: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=steven-laura/the-society-for-soulless-girls--9781405296939

 

Hard Land: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=benedict-wells/hard-land--9789029094627

 

Dromer: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=benedict-wells/dromer--9789029096546

 

Sparring Partners: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=john-grisham/sparring-partners--9781399708555

 

Kinderspel: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=paul-cleave/kinderspel--9789021030937

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis