Boekentips week 36

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 36

Alle Boekentips uit het verhaal van week 36 op een rijtje. Klik op 'meer informatie'!

Piranesi: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=clarke-susanna/piranesi--9781526622433

Kim Jiyoung Born 1982: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=cho-nam-joo-jamie-chang/kim-jiyoung-born-1982--9781471184307

Bloem: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=kevin-panetta/bloem--9789493265189

Heartstopper 1 (limited edition hardcover): https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=alice-oseman/heartstopper-deel-1--9789000386390

The Silent Patient: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=michaelides-alex/the-silent-patient--9781409181637

Aan Alle Jongens Van Wie Ik Hield: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jenny-han/aan-alle-jongens-van-wie-ik-hield--9789041714190

Waar Het Licht Is: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jennifer-niven/waar-het-licht-is--9789041714381

Circe: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=madeline-miller/circe--9789041714145

The Unhoneymooners: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=christina-lauren/the-unhoneymooners--9780349417592

The Soulmate Equation: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=lauren-christina/the-soulmate-equation--9780349426891

Before The Coffee Gets Cold: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=toshikazu-kawaguchi/before-the-coffee-gets-cold--9781529029581

Before The Coffee Gets Cold - Tales From The Cafe: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=toshikazu-kawaguchi-geoffrey-trousselot/tales-from-the-cafe--9781529050868

Overprikkeld Brein: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=charlotte-labee/overprikkeld-brein--9789043924887

De Kracht Van Het Nu (speciale luxe editie): https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=eckhart-tolle/de-kracht-van-het-nu-limited-edition--9789020218718

Omringd Door Idioten: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=thomas-erikson/omringd-door-idioten--9789402710236

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis