Boekentips week 37

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 37

Alle Boekentips uit het verhaal van week 37 op een rijtje. Klik op 'meer informatie'!

The Death Of Vivek Oji: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=emezi-akwaeke/the-death-of-vivek-oji--9780571351008

Convenience Store Woman: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=murata-sayaka/convenience-store-woman--9781846276842

Twin Crowns (NL): https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=catherine-doyle-katherine-webber/twin-crowns--9789402709896

In Het Vervloekte Hart: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=rima-orie/in-het-vervloekte-hart--9789048867271

When You Call My Name: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=shaw-tucker/when-you-call-my-name--9780241599365

Date Me, Bryson Keller: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=kevin-van-whye/date-me-bryson-keller--9780241435267

The Girl Who Fell Beneath The Sea: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=oh-axie/the-girl-who-fell-beneath-the-sea--9781529391701

Six Crimson Cranes: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=lim-elizabeth/six-crimson-cranes--9781529356557

Violet Made Of Thorns: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=chen-gina/violet-made-of-thorns--9781399707145

Zeis: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=neal-shusterman/zeis--9789059248427

Het Onzichtbare Leven Van Addie LaRue: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=v-e-schwab/het-onzichtbare-leven-van-addie-larue--9789022594834

Tess Of D'Ubervilles (Chiltern Classic): https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=hardy-thomas/tess-of-the-d-urbervilles--9781912714711

Mansfield Park (Chiltern Classic): https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=austen-jane/mansfield-park--9781912714285

None Shall Sleep: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=marney-ellie/none-shall-sleep--9780316497848

The Red Palace: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=hur-june/the-red-palace--9781250800558

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis