Boekentips week 38

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 38

Alle Boekentips uit het verhaal van week 38 op een rijtje. Klik op 'meer informatie'!

Traveling Cat Chronicles: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=arikawa-hiro/travelling-cat-chronicles--9780857524195

Exciting Times: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=dolan-naoise/exciting-times--9781474613460

Verguld: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=marissa-meyer/verguld--9789463493260

De Kroon En Het Hart: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jana-hoch/de-kroon-en-het-hart--9789000377336

Voltreffer - Het Leven Van Een Loser 16: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jeff-kinney/voltreffer--9789026148040

De Magische Halsband: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=thomas-van-grinsven-rutger-vink/de-magische-halsband--9789043922692

Why Is Nobody Laughing: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=rahman-yasmin/why-is-nobody-laughing---9781471411342

Luck Of The Titanic: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=lee-stacey/luck-of-the-titanic--9780349431451

Mr. Wrong Number: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=painter-lynn/mr-wrong-number--9781405954426

My Killer Vacation: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=bailey-tessa/my-killer-vacation--9780349435282

De Stem: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=jessica-durlacher/de-stem--9789029547963

Het Meisje Dat De Wereld Veranderde: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=machiel-hoek/het-meisje-dat-de-wereld-veranderde--9789493280090

Daar Waar De Rivierkreeften Zingen: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=delia-owens/daar-waar-de-rivierkreeften-zingen--9789044365641

Confettiregen: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=splinter-chabot/confettiregen--9789000370634

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis