Boekentips week 43

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 43

Alle Boekentips uit het verhaal van week 43 op een rijtje. Klik op 'meer informatie'!

The Atlas Paradox: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=blake-olivie/the-atlas-paradox--9781529095319

 

The Book Of Night: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=black-holly/book-of-night--9781529102376

 

The Virgin Suicides: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=eugenides-jeffrey/the-virgin-suicides--9780008485160

 

The Bell Jar: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=plath-sylvia/the-bell-jar--9780571081783

 

Gilded: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=meyer-marissa/gilded--9780571371587

 

A Touch Of Darkness: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=st-clair-scarlett/a-touch-of-darkness--9781728261706

 

Things We Never Got Over: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=score-lucy/things-we-never-got-over--9781399713740

 

Twisted Lies: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=ana-huang/twisted-lies--9780349434285

 

Cinderella Is Dead: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=kalynn-bayron/-01-cinderella-is-dead--9781526621979

 

The School Of Good And Evil: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=soman-chainani/the-school-for-good-and-evil-01-the-school-for-good-and-evil--9780007492930

 

This Woven Kingdom: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=mafi-tahereh/this-woven-kingdom--9780755500093

 

Violet Made Of Thorns: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=chen-gina/violet-made-of-thorns--9781399707145

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis