Boekentips week 5

maandag 1 januari 0001 00:00
Boekentips week 5

Alle Boekentips uit het verhaal van week 5 op een rijtje. Klik op 'meer informatie'!

The Vanishing Half: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=bennett-brit/the-vanishing-half--9780349701479

 

Klara And The Sun: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=ishiguro-kazuo/klara-and-the-sun--9780571364909

 

De Gifgave: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=rani-de-vadder/de-gifgave--9789464510140

 

Maxton Hall College: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=mona-kasten/maxton-hall-college--9789022597484

 

Tweet Cute: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=lord-emma/tweet-cute--9781250750433

 

The Boy With The Bookstore: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=smith-sarah-echavarre/the-boy-with-the-bookstore--9780593545980

 

Een Onverwachte Wending: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=lauren-kate/een-onverwachte-wending--9789000385751

 

Gênant: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=kate-weston/genant--9789026163821

 

Caraval: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=stephanie-garber/caraval--9781399720496

 

Legendary: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=garber-stephanie/legendary--9781473629202

 

Finale: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=stephanie-garber/caraval-03-finale--9781473666788

 

Daughter Of The Pirate King: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=tricia-levenseller/daughter-of-the-pirate-king-01-daughter-of-the-pirate-king--9781782693680

 

Daughter Of The Siren Queen: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=tricia-levenseller/daughter-of-the-pirate-king-02-daughter-of-the-siren-queen--9781782693703

 

Het Licht In Ons: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=michelle-obama/het-licht-in-ons--9789048867257

 

Reserve: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=harry-hertog-van-sussex/reserve--9789048864010

 

The Priory Of The Orange Tree: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=samantha-shannon/the-priory-of-the-orange-tree--9781408883358

 

The Invisible Life Of Addie LaRue: https://www.boekhandelbroekhuis.nl/nl/boek?authortitle=v-e-schwab/the-invisible-life-of-addie-larue--9781785652509

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
pro-mbooks1 : broekhuis