The Tin Kin Eleanor Thom

Weaving between narratives and decades, this is a debut novel about the secrets, lies and legends that get passed down through the generations. When her aunt dies, Dawn finds herself back home in Northern Scotland, and comes across a stash of old photos. But what is their significance? For fans of James Kelman, Alan Warner and Janice Galloway
Voorraad:
Nieuw
Verkrijgbaar in
Webshop
Prijs:
€ 11,95
Voorraad:
Levertijd:

Afwijkende levertijd: 23 tot 25 Dagen.

Winkelvoorraad

Het kan zijn dat er op dit moment een verkoop plaatsvindt, waardoor de actuele voorraad afwijkt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Reserveren

Nieuwe boeken en ramsj kunt u reserveren wanneer deze op voorraad zijn. U kunt uw reservering in de winkel ophalen. De betaalwijze kunt u aangeven bij stap 3 'Betaalwijze'

.
pro-mbooks1 : broekhuis